POGODA Penn Yan
- Pogoda dzisiaj Penn Yan
- Prognoza pogody Penn Yan
- Monitor pogody Penn Yan
- Podsumowanie pogody Penn Yan
- Klimat Penn Yan
Aktualna pogoda Penn Yan
(na czas 12:53, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Penn Yan (Nowy Jork, USA):
| +18.3°C |
| Temperatura powietrza | +18.3°C |
| Punkt rosy | +10.0°C |
| Efektywna temperatura | +18°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +18°C |
| Kierunek wiatru | południowy |
| Prędkość wiatru | 5.7-12.3 m/s |
| Wilgotność względna | 58% |
| Chmury | 10/10 |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 973.7 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1005.8 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -5 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Penn Yan Airport (Nowy Jork, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 42.6431 długość -77.0494 wysokość 275 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
