POGODA Chetek
- Pogoda dzisiaj Chetek
- Prognoza pogody Chetek
- Monitor pogody Chetek
- Podsumowanie pogody Chetek
- Klimat Chetek
Aktualna pogoda Chetek
(na czas 14:35, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Chetek (Wisconsin, USA):
| +20.5°C | komfort |
| Temperatura powietrza | +20.5°C |
| Punkt rosy | +3.6°C |
| Efektywna temperatura | +21°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +27°C |
| Kierunek wiatru | północny |
| Prędkość wiatru | 3.6 m/s |
| Wilgotność względna | 33% |
| Chmury | 5/5 |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 979.7 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -6 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Chetek Municipal-Southworth Airport (Wisconsin, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 45.3106 długość -91.6381 wysokość 322 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
