POGODA Caldwell
- Pogoda dzisiaj Caldwell
- Prognoza pogody Caldwell
- Monitor pogody Caldwell
- Podsumowanie pogody Caldwell
- Klimat Caldwell
Aktualna pogoda Caldwell
(na czas 12:35, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Caldwell (Teksas, USA):
| +29.0°C | ryzyko udaru słonecznego |
| Temperatura powietrza | +29.0°C |
| Punkt rosy | +19.0°C |
| Efektywna temperatura | +34°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +55°C |
| Kierunek wiatru | północno-zachodni |
| Prędkość wiatru | 2.1 m/s |
| Wilgotność względna | 55% |
| Chmury | jasno |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1004.7 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -6 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Caldwell Municipal Airport (Teksas, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 30.5153 długość -96.7039 wysokość 119 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
