POGODA Rockingham
- Pogoda dzisiaj Rockingham
- Prognoza pogody Rockingham
- Monitor pogody Rockingham
- Podsumowanie pogody Rockingham
- Klimat Rockingham
Aktualna pogoda Rockingham
(na czas 12:35, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Rockingham (Karolina Północna, USA):
| +24.2°C | komfort |
| Temperatura powietrza | +24.2°C |
| Punkt rosy | +9.4°C |
| Efektywna temperatura | +25°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +45°C |
| Kierunek wiatru | zachodni |
| Prędkość wiatru | 2.1 m/s |
| Wilgotność względna | 39% |
| Chmury | jasno |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1002.2 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -5 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Rockingham-Hamlet Airport (Karolina Północna, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 34.8908 długość -79.7589 wysokość 109 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
