POGODA Red Bluff
- Pogoda dzisiaj Red Bluff
- Prognoza pogody Red Bluff
- Monitor pogody Red Bluff
- Podsumowanie pogody Red Bluff
- Klimat Red Bluff
Aktualna pogoda Red Bluff
(na czas 08:54, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Red Bluff (Kalifornia, USA):
| +21.7°C | komfort |
| Temperatura powietrza | +21.7°C |
| Punkt rosy | +7.2°C |
| Efektywna temperatura | +23°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +31°C |
| Kierunek wiatru | |
| Prędkość wiatru | m/s |
| Wilgotność względna | 39% |
| Chmury | jasno |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1004.9 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1017.2 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -8 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Red Bluff Municipal Airport (Kalifornia, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 40.1506 długość -122.2522 wysokość 106 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
