POGODA Massena
- Pogoda dzisiaj Massena
- Prognoza pogody Massena
- Monitor pogody Massena
- Podsumowanie pogody Massena
- Klimat Massena
Aktualna pogoda Massena
(na czas 15:25, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Massena (Nowy Jork, USA):
| +9.4°C |
| Temperatura powietrza | +9.4°C |
| Punkt rosy | +8.3°C |
| Efektywna temperatura | +6°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +6°C |
| Kierunek wiatru | północno-wschodni |
| Prędkość wiatru | 4.6 m/s |
| Wilgotność względna | 93% |
| Chmury | 10/10 Ns |
| Zjawisko atmosferyczne | słaby deszcz |
| Widoczność | 14 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 998.6 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -5 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Massena International-Richards Field (Nowy Jork, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 44.9358 długość -74.8456 wysokość 66 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
