POGODA Maxton
- Pogoda dzisiaj Maxton
- Prognoza pogody Maxton
- Monitor pogody Maxton
- Podsumowanie pogody Maxton
- Klimat Maxton
Aktualna pogoda Maxton
(na czas 12:52, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Maxton (Karolina Północna, USA):
| +25.6°C | gorąco |
| Temperatura powietrza | +25.6°C |
| Punkt rosy | +11.1°C |
| Efektywna temperatura | +27°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +45°C |
| Kierunek wiatru | zachodni |
| Prędkość wiatru | 2.6 m/s |
| Wilgotność względna | 40% |
| Chmury | jasno |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1006.5 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1014.5 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -5 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Laurinburg-Maxton Airport (Karolina Północna, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 34.7914 długość -79.3681 wysokość 67 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
