POGODA Menomonie
- Pogoda dzisiaj Menomonie
- Prognoza pogody Menomonie
- Monitor pogody Menomonie
- Podsumowanie pogody Menomonie
- Klimat Menomonie
Aktualna pogoda Menomonie
(na czas 14:35, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Menomonie (Wisconsin, USA):
| +21.0°C | komfort |
| Temperatura powietrza | +21.0°C |
| Punkt rosy | +2.8°C |
| Efektywna temperatura | +21°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +24°C |
| Kierunek wiatru | północno-zachodni |
| Prędkość wiatru | 5.7-8.2 m/s |
| Wilgotność względna | 30% |
| Chmury | 8/0 Ac |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 985.8 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -6 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Menomonie Municipal Airport - Score Field (Wisconsin, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 44.8936 długość -91.8665 wysokość 270 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
