POGODA Fort Stewart
- Pogoda dzisiaj Fort Stewart
- Prognoza pogody Fort Stewart
- Monitor pogody Fort Stewart
- Podsumowanie pogody Fort Stewart
- Klimat Fort Stewart
Aktualna pogoda Fort Stewart
(na czas 09:55, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Fort Stewart (Georgia, USA):
| +22.5°C | duszno |
| Temperatura powietrza | +22.5°C |
| Punkt rosy | +17.6°C |
| Efektywna temperatura | +28°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +28°C |
| Kierunek wiatru | północno-wschodni |
| Prędkość wiatru | 4.6 m/s |
| Wilgotność względna | 74% |
| Chmury | 10/10 |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1013.6 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1015.5 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -5 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Fort Stewart (Georgia, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 31.8833 długość -81.5667 wysokość 14 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
