POGODA Fort Hood
- Pogoda dzisiaj Fort Hood
- Prognoza pogody Fort Hood
- Monitor pogody Fort Hood
- Podsumowanie pogody Fort Hood
- Klimat Fort Hood
Aktualna pogoda Fort Hood
(na czas 08:55, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Fort Hood (Teksas, USA):
| +26.3°C | duszno |
| Temperatura powietrza | +26.3°C |
| Punkt rosy | +17.4°C |
| Efektywna temperatura | +30°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +34°C |
| Kierunek wiatru | południowo-zachodni |
| Prędkość wiatru | 4.1 m/s |
| Wilgotność względna | 58% |
| Chmury | jasno |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 986.0 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1018.7 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -6 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Hood AAF Ft Hood (Teksas, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 31.1333 długość -97.7000 wysokość 282 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
