POGODA Tanana
- Pogoda dzisiaj Tanana
- Prognoza pogody Tanana
- Monitor pogody Tanana
- Podsumowanie pogody Tanana
- Klimat Tanana
Aktualna pogoda Tanana
(na czas 07:52, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Tanana (Alaska, USA):
| +6.7°C |
| Temperatura powietrza | +6.7°C |
| Punkt rosy | -4.4°C |
| Efektywna temperatura | +4°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +4°C |
| Kierunek wiatru | wschodni |
| Prędkość wiatru | 4.1 m/s |
| Wilgotność względna | 45% |
| Chmury | 8/0 Ac |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 994.5 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1003.0 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -9 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Calhoun Memorial Airport (Alaska, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 65.1667 długość -152.1000 wysokość 69 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
