POGODA Deadhorse
- Pogoda dzisiaj Deadhorse
- Prognoza pogody Deadhorse
- Monitor pogody Deadhorse
- Podsumowanie pogody Deadhorse
- Klimat Deadhorse
Aktualna pogoda Deadhorse
(na czas 06:53, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Deadhorse (Alaska, USA):
| -12.8°C |
| Temperatura powietrza | -12.8°C |
| Punkt rosy | -14.4°C |
| Efektywna temperatura | -25°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | -25°C |
| Kierunek wiatru | wschodni |
| Prędkość wiatru | 11.8 m/s |
| Wilgotność względna | 88% |
| Chmury | 8/8 |
| Zjawisko atmosferyczne | zamieć śnieżna, marznąca mgła |
| Widoczność | 800 m |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1013.5 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1015.9 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -9 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Deadhorse Airport (Alaska, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 70.2000 długość -148.4667 wysokość 17 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
