POGODA Savoonga
- Pogoda dzisiaj Savoonga
- Prognoza pogody Savoonga
- Monitor pogody Savoonga
- Podsumowanie pogody Savoonga
- Klimat Savoonga
Aktualna pogoda Savoonga
(na czas 08:56, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Savoonga (Alaska, USA):
| +1.7°C |
| Temperatura powietrza | +1.7°C |
| Punkt rosy | 0.0°C |
| Efektywna temperatura | -3°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | -3°C |
| Kierunek wiatru | północno-wschodni |
| Prędkość wiatru | 4.1 m/s |
| Wilgotność względna | 88% |
| Chmury | jasno |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1000.1 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1002.0 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -9 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Savoonga Airport (Alaska, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 63.6833 długość -170.5000 wysokość 16 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
