POGODA Point Hope
- Pogoda dzisiaj Point Hope
- Prognoza pogody Point Hope
- Monitor pogody Point Hope
- Podsumowanie pogody Point Hope
- Klimat Point Hope
Aktualna pogoda Point Hope
(na czas 09:04, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Point Hope (Alaska, USA):
| -2.0°C |
| Temperatura powietrza | -2.0°C |
| Punkt rosy | -3.0°C |
| Efektywna temperatura | -11°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | -11°C |
| Kierunek wiatru | północny |
| Prędkość wiatru | 8.7 m/s |
| Wilgotność względna | 93% |
| Chmury | 10/10 |
| Zjawisko atmosferyczne | zamglenie |
| Widoczność | 1 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1006.3 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -9 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Point Hope Airport (Alaska, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 68.3500 długość -166.8000 wysokość 4 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
