POGODA Ketchikan
- Pogoda dzisiaj Ketchikan
- Prognoza pogody Ketchikan
- Monitor pogody Ketchikan
- Podsumowanie pogody Ketchikan
- Klimat Ketchikan
Aktualna pogoda Ketchikan
(na czas 08:53, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Ketchikan (Alaska, USA):
| +11.0°C |
| Temperatura powietrza | +11.0°C |
| Punkt rosy | +9.0°C |
| Efektywna temperatura | +8°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +8°C |
| Kierunek wiatru | wschodni |
| Prędkość wiatru | 4.6 m/s |
| Wilgotność względna | 87% |
| Chmury | 10/10 |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1006.3 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -9 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Ketchikan International Airport (Alaska, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 55.3556 długość -131.7136 wysokość 27 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
