POGODA Tunica
- Pogoda dzisiaj Tunica
- Prognoza pogody Tunica
- Monitor pogody Tunica
- Podsumowanie pogody Tunica
- Klimat Tunica
Aktualna pogoda Tunica
(na czas 13:35, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Tunica (Missisipi, USA):
| +28.6°C | gorąco |
| Temperatura powietrza | +28.6°C |
| Punkt rosy | +13.9°C |
| Efektywna temperatura | +31°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +36°C |
| Kierunek wiatru | północno-zachodni |
| Prędkość wiatru | 4.1 m/s |
| Wilgotność względna | 41% |
| Chmury | 8/0 Ac Ci |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1008.8 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -6 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Tunica Municipal Airport (Missisipi, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 34.6808 długość -90.3464 wysokość 59 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
