POGODA Tooele
- Pogoda dzisiaj Tooele
- Prognoza pogody Tooele
- Monitor pogody Tooele
- Podsumowanie pogody Tooele
- Klimat Tooele
Aktualna pogoda Tooele
(na czas 11:35, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Tooele (Utah, USA):
| +31.0°C | gorąco |
| Temperatura powietrza | +31.0°C |
| Punkt rosy | -1.0°C |
| Efektywna temperatura | +28°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +28°C |
| Kierunek wiatru | południowy |
| Prędkość wiatru | 13.4-15.9 m/s |
| Wilgotność względna | 13% |
| Chmury | 2/0 Ac |
| Zjawisko atmosferyczne | zmętnienie |
| Widoczność | 5 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 865.6 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -7 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Bolinder Field-Tooele Valley Airport (Utah, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 40.6123 długość -112.3508 wysokość 1316 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
