POGODA Benton
- Pogoda dzisiaj Benton
- Prognoza pogody Benton
- Monitor pogody Benton
- Podsumowanie pogody Benton
- Klimat Benton
Aktualna pogoda Benton
(na czas 11:35, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Benton (Arkansas, USA):
| +27.0°C | gorąco |
| Temperatura powietrza | +27.0°C |
| Punkt rosy | +12.0°C |
| Efektywna temperatura | +28°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +40°C |
| Kierunek wiatru | północno-zachodni |
| Prędkość wiatru | 3.6-7.2 m/s |
| Wilgotność względna | 39% |
| Chmury | 2/0 Ac |
| Zjawisko atmosferyczne | zmętnienie |
| Widoczność | 10 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1004.9 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -6 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Bentonville Saline County Regional Airport (Arkansas, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 34.5904 długość -92.4794 wysokość 114 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
