POGODA Patterson
- Pogoda dzisiaj Patterson
- Prognoza pogody Patterson
- Monitor pogody Patterson
- Podsumowanie pogody Patterson
- Klimat Patterson
Aktualna pogoda Patterson
(na czas 10:56, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Patterson (Luizjana, USA):
| +27.8°C | duszno |
| Temperatura powietrza | +27.8°C |
| Punkt rosy | +17.2°C |
| Efektywna temperatura | +32°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +43°C |
| Kierunek wiatru | północny |
| Prędkość wiatru | 4.1 m/s |
| Wilgotność względna | 52% |
| Chmury | jasno |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1017.9 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1018.2 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -6 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Harry P Williams Memorial Airport (Luizjana, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 29.7167 długość -91.3333 wysokość 3 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
