POGODA Port Huron
- Pogoda dzisiaj Port Huron
- Prognoza pogody Port Huron
- Monitor pogody Port Huron
- Podsumowanie pogody Port Huron
- Klimat Port Huron
Aktualna pogoda Port Huron
(na czas 10:35, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Port Huron (Michigan, USA):
| +8.0°C |
| Temperatura powietrza | +8.0°C |
| Punkt rosy | +5.0°C |
| Efektywna temperatura | +5°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +5°C |
| Kierunek wiatru | zachodni |
| Prędkość wiatru | 3.1 m/s |
| Wilgotność względna | 81% |
| Chmury | 10/10 Ns |
| Zjawisko atmosferyczne | słaby deszcz |
| Widoczność | 6 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 985.0 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -5 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej St. Clair County International Airport (Michigan, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 42.9167 długość -82.5333 wysokość 198 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
