POGODA Page
- Pogoda dzisiaj Page
- Prognoza pogody Page
- Monitor pogody Page
- Podsumowanie pogody Page
- Klimat Page
Aktualna pogoda Page
(na czas 04:53, marca, 1)
Aktualne warunki pogodowe Page (Arizona, USA):
| +12.2°C |
| Temperatura powietrza | +12.2°C |
| Punkt rosy | +5.0°C |
| Efektywna temperatura | +11°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +11°C |
| Kierunek wiatru | południowy |
| Prędkość wiatru | 3.6 m/s |
| Wilgotność względna | 61% |
| Chmury | 8/0 Ac |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 860.9 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1004.0 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -7 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Page Municipal Airport (Arizona, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 36.9206 długość -111.4481 wysokość 1314 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
