POGODA Olathe
- Pogoda dzisiaj Olathe
- Prognoza pogody Olathe
- Monitor pogody Olathe
- Podsumowanie pogody Olathe
- Klimat Olathe
Aktualna pogoda Olathe
(na czas 11:53, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Olathe (Kansas, USA):
| +24.4°C | komfort |
| Temperatura powietrza | +24.4°C |
| Punkt rosy | +0.6°C |
| Efektywna temperatura | +23°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +30°C |
| Kierunek wiatru | północny |
| Prędkość wiatru | 6.2-10.3 m/s |
| Wilgotność względna | 21% |
| Chmury | jasno |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 981.8 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1020.8 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -6 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Johnson County Executive Airport (Kansas, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 38.8500 długość -94.7392 wysokość 334 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
