POGODA Norfolk
- Pogoda dzisiaj Norfolk
- Prognoza pogody Norfolk
- Monitor pogody Norfolk
- Podsumowanie pogody Norfolk
- Klimat Norfolk
Aktualna pogoda Norfolk
(na czas 01:59, maja, 15)
Aktualne warunki pogodowe Norfolk (Wirginia, USA):
| +12.8°C |
| Temperatura powietrza | +12.8°C |
| Punkt rosy | +5.0°C |
| Efektywna temperatura | +11°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +11°C |
| Kierunek wiatru | północno-zachodni |
| Prędkość wiatru | 4.6 m/s |
| Wilgotność względna | 59% |
| Chmury | 5/0 Ci |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 1013.4 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1013.7 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -5 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Norfolk Naval Air Station (Wirginia, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 36.9336 długość -76.2958 wysokość 4 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
