POGODA Annville
- Pogoda dzisiaj Annville
- Prognoza pogody Annville
- Monitor pogody Annville
- Podsumowanie pogody Annville
- Klimat Annville
Aktualna pogoda Annville
(na czas 11:55, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Annville (Pensylwania, USA):
| +21.8°C | komfort |
| Temperatura powietrza | +21.8°C |
| Punkt rosy | +11.8°C |
| Efektywna temperatura | +24°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +28°C |
| Kierunek wiatru | południowo-zachodni |
| Prędkość wiatru | 4.1 m/s |
| Wilgotność względna | 53% |
| Chmury | 10/0 Ac As |
| Zjawisko atmosferyczne | słaby deszcz |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 993.1 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1011.0 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -5 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Muir Army Airfield (Pensylwania, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 40.4333 długość -76.5667 wysokość 149 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
