POGODA Menominee
- Pogoda dzisiaj Menominee
- Prognoza pogody Menominee
- Monitor pogody Menominee
- Podsumowanie pogody Menominee
- Klimat Menominee
Aktualna pogoda Menominee
(na czas 12:57, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Menominee (Michigan, USA):
| +11.1°C |
| Temperatura powietrza | +11.1°C |
| Punkt rosy | +2.2°C |
| Efektywna temperatura | +8°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +8°C |
| Kierunek wiatru | północny |
| Prędkość wiatru | 7.2-11.3 m/s |
| Wilgotność względna | 54% |
| Chmury | 10/10 |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 993.4 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1016.5 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -5 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Menominee-Marinette Twin County Airport (Michigan, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 45.1333 długość -87.6333 wysokość 191 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
