POGODA Las Vegas
- Pogoda dzisiaj Las Vegas
- Prognoza pogody Las Vegas
- Monitor pogody Las Vegas
- Podsumowanie pogody Las Vegas
- Klimat Las Vegas
Aktualna pogoda Las Vegas
(na czas 08:55, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Las Vegas (Nevada, USA):
| +32.0°C | gorąco |
| Temperatura powietrza | +32.0°C |
| Punkt rosy | -8.1°C |
| Efektywna temperatura | +28°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +32°C |
| Kierunek wiatru | południowy |
| Prędkość wiatru | 5.7 m/s |
| Wilgotność względna | 7% |
| Chmury | 2/0 Ci |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 945.6 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1009.0 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -8 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Nellis Air Force Base (Nevada, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 36.2333 długość -115.0333 wysokość 570 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
