POGODA Wheeling
- Pogoda dzisiaj Wheeling
- Prognoza pogody Wheeling
- Monitor pogody Wheeling
- Podsumowanie pogody Wheeling
- Klimat Wheeling
Aktualna pogoda Wheeling
(na czas 01:53, maja, 15)
Aktualne warunki pogodowe Wheeling (Wirginia Zachodnia, USA):
| +6.1°C |
| Temperatura powietrza | +6.1°C |
| Punkt rosy | 0.0°C |
| Efektywna temperatura | +4°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +4°C |
| Kierunek wiatru | zachodni |
| Prędkość wiatru | 2.6 m/s |
| Wilgotność względna | 65% |
| Chmury | jasno |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 972.8 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza | 1016.5 hPa |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -5 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Wheeling Ohio County Airport (Wirginia Zachodnia, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 40.1703 długość -80.6444 wysokość 364 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
