POGODA New Stuyahok
- Pogoda dzisiaj New Stuyahok
- Prognoza pogody New Stuyahok
- Monitor pogody New Stuyahok
- Podsumowanie pogody New Stuyahok
- Klimat New Stuyahok
Aktualna pogoda New Stuyahok
(na czas 09:20, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe New Stuyahok (Alaska, USA):
| +4.0°C |
| Temperatura powietrza | +4.0°C |
| Punkt rosy | +4.0°C |
| Efektywna temperatura | -1°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | -1°C |
| Kierunek wiatru | wschodni |
| Prędkość wiatru | 3.6 m/s |
| Wilgotność względna | 100% |
| Chmury | 10/10 Ns |
| Zjawisko atmosferyczne | słaby deszcz |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 989.1 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -9 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej New Stuyahok Airport (Alaska, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 59.4500 długość -157.3280 wysokość 92 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
