POGODA Marion
- Pogoda dzisiaj Marion
- Prognoza pogody Marion
- Monitor pogody Marion
- Podsumowanie pogody Marion
- Klimat Marion
Aktualna pogoda Marion
(na czas 18:15, maja, 13)
Aktualne warunki pogodowe Marion (Indiana, USA):
| +12.8°C |
| Temperatura powietrza | +12.8°C |
| Punkt rosy | +0.7°C |
| Efektywna temperatura | +11°C |
| Efektywna temperatura na słońcu | +11°C |
| Kierunek wiatru | północno-zachodni |
| Prędkość wiatru | 6.2-11.3 m/s |
| Wilgotność względna | 44% |
| Chmury | 5/5 |
| Zjawisko atmosferyczne | |
| Widoczność | 16 km |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie stacji | 984.7 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne na poziomie morza |
- Uwaga! Czas na stronie to czas lokalny (bez uwzględnienia czasu letniego). Aby uzyskać czas uniwersalny, odejmij poprawkę, równa się -5 g. Aktualne dane pogodowe otrzymane ze stacji pogodowej Marion Municipal Airport (Indiana, USA).
- Lokalizacja stacji pogodowej:
szerokość 40.4900 długość -85.6800 wysokość 262 m. - Temperatura efektywna - temperatura odczuwalna przez sezonowo ubraną osobę w cieniu. Obliczenia uwzględniają wpływ wilgotności, prędkości wiatru i ciśnienia atmosferycznego na odczuwanie ciepła przez człowieka.
- Efektywna temperatura na słońcu - temperatura odczuwana przez człowieka, skorygowana o promieniowanie słoneczne. Zależy od wysokości słońca nad horyzontem. W nocy i przy pochmurnej pogodzie korekta wynosi zero.
- Symboliczny obraz zjawiska atmosferycznego jest pokazany w lewym górnym rogu.
- W prawym górnym rogu można zobaczyć komfort pogody w okresie obserwacji.
